Makieta Ratusza i Sukiennice z klocków Lego, czyli Kraków z klocków LEGOMakieta Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej czyli Jasna Góra z klocków LEGOMakieta Katedra Wawelska czyli Kraków z klocków LEGO

Magia klocków LEGO®.

Każdy w dzieciństwie bawił się klockami LEGO®. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie. Nawet w dobie internetu i gier komputerowych, każde dziecko marzy o budowli z klocków. Miliony osób na całym świecie, codziennie odwiedzają Legoland®, budują setki zachwycających budowli i przesyłają sobie ich zdjęcia. LEGO® działa jak magnes tak na młodych, jak i starszych. Dlatego już dziś wykorzystaj tę magię i zachwyć swoich klientów i bliskich. Z pomocą przychodzi nasz team. Obiecujemy że zbudujemy dla Ciebie coś pięknego, cokolwiek zechcesz, abyś Ty, Twoja rodzina i klienci mogli zachwycić oko niesamowitą budowlą w Twoim domu czy w pracy.

 • PROJEKTOWANIE

  PROJEKTOWANIE

  Na podstawie pomysłu klienta oraz dostarczonych materiałów (zdjęć, planów, szkiców lub opisu słownego), tworzymy wizualizację budowli w wybranej skali.

 • ZBIERANIE MATERIAŁÓW

  ZBIERANIE MATERIAŁÓW

  Makiety są budowane tylko z nowych i oryginalnych klocków, zamawianych u producenta.

 • BUDOWA WRAZ Z INSTALACJĄ

  BUDOWA WRAZ Z INSTALACJĄ

  Zestawy do 1000 elementów mogą być składane na podstawie dołączonej e-instrukcji, powyżej tej liczby preferujemy złożenie zestawu przez naszą firmę u klienta.

Skala makiet z klocków.

Masz pomysł na swoją prywatną makietę, atrakcję dla dzieci i dorosłych z oryginalnych klocków? Oferujemy Ci kompleksowa budowę makiety lub dostarczenie małych promocyjnych zestawów po 1000 elementów wraz z instrukcją i estetycznym opakowaniem. Potrafimy zbudować wszystko, wystarczy nam twoja wizja.

 • Skala mini

  Skala mini

  Skala mini sprawdza się doskonale jako element dekoracji biura, domu, sklepów zabawkowych, gabinetów lekarskich stanowiska wystawienniczego lub jako wyszukany prezent.Są to średniej wielkości makiety ukazujące bryłę budowli z niewielkimi uproszczeniami, zazwyczaj wielkość nie przekracza 80cm x 80cm i 3000 klocków. W tej skali z niewielkimi ograniczeniami, można przedstawić skomplikowane bryły budynków. Nasi klienci zazwyczaj zamawiają je jako ekskluzywną ozdobę nowoczesnego biura, domu, sklepów zabawkowych, gabinetów lekarskich lub stanowisk wystawienniczych, aby zainteresować najmłodszych i ich rodziców swoimi usługami. Jest to ciekawa skala makiety z wieloma szczegółami, obok której nikt nie przejdzie obojętny, a to wszystko za przystępna cenę.

  W cenie makiety także e-instrukcja do samodzielnego montażu dostępna online. Wysyłka i możliwość samodzielnego złożenia lub instalacja na miejscu w siedzibie klienta (opcja).

  Koszt wizualizacji to 200zł za 1000 klocków. Cena wraz z projektem za 1 sztukę kształtuje się od 1299PLN zależnie od ilości i dostępności klocków oraz terminu realizacji. Dokładna cena podana jest po stworzeniu wizualizacji. Przy zamówieniu koszt stworzenia wizualizacji odejmowany jest od kwoty końcowej.

  Możliwość stworzenia gabloty z plexi. Możliwość zaprojektowania i wykonania naklejek z logiem firmy.

 • Skala mikro

  Skala mikro

  Skala mikro sprawdza się doskonale jako element dekoracji biurka w twojej pracy, domu lub jako wyszukany prezent.Są to najmniejsze makiety realizowane przez nasze studio zazwyczaj wielkość nie przekracza 20cm x 20cm i 400 klocków LEGO®. Nasi klienci zazwyczaj zamawiają makiety tej wielkości jako ekskluzywne podarek dla swoich partnerów biznesowych.

  W cenie makiety także e-instrukcja do samodzielnego montażu dostępna online.

  Koszt wizualizacji to 100zł za 500 klocków. Cena wraz z projektem za 1 sztukę kształtuje się od 649 do 1499 PLN zależnie od ilości i dostępności klocków, wielkości klocków użytych oraz terminu realizacji. Dokładna cena podana jest po stworzeniu wizualizacji. Przy zamówieniu koszt stworzenia wizualizacji odejmowany jest od kwoty końcowej. Kwota może ulec obniżeniu przy zamówieniu większej ilości zestawów.

  Możliwość stworzenia biurowej gabloty z plexi. Przy zamówieniu powyżej 10 sztuk tej samej makiety, możliwość zaprojektowania i wykonania estetycznego pudełka. Przy zamówieniu powyżej 10 sztuk tej samej makiety, możliwość zaprojektowania i wykonania naklejek z logiem firmy.

 • Skala figurek LEGO®

  Skala figurek LEGO®

  Skala dobrana do figurek LEGO®, jest to idealna skala żeby zrobić wrażenie na swoich klientach. Sprawdza się doskonale jako ekskluzywna ozdoba nowoczesnego salonu sprzedaży, hotelu, restauracji, stanowiska wystawienniczego lub jako atrakcja turystyczna.Są to makiety w całości ukazujące bryłę budowli. W ten sposób można zbudować praktycznie każdy budynek i każdą instalację, zazwyczaj wielkość nie przekracza 150cm x 80cm i 10tysięcy - 15tysięcy klocków LEGO®.

  Skala dobrana do figurek LEGO®, jest to idealna skala żeby zrobić wrażenie na swoich klientach. Sprawdza się doskonale jako ekskluzywna ozdoba nowoczesnego salonu sprzedaży, hotelu, restauracji, stanowiska wystawienniczego lub jako atrakcja turystyczna. Klienci używają jej również jako makiet edukacyjnych w muzeach i działaniach marketingowych. W przystępny sposób tłumacząc, za pomocą zabawkowej makiety z klocków i scenek z użyciem figurek LEGO®, zasady działania instalacji, zadań poszczególnych budynków i pracowników.

  W cenie makiety także instalacja makiety na terenie Polski. Utwardzenie w razie gdyby makieta miała być transportowana.

  Koszt wizualizacji to 200zł za 1000 klocków. Cena wraz z projektem za 1 sztukę kształtuje się od 10tysięcy do 20tysięcy PLN zależnie od ilości i dostępności klocków oraz terminu realizacji. Dokładna cena podana jest po stworzeniu wizualizacji. Przy zamówieniu koszt stworzenia wizualizacji odejmowany jest od kwoty końcowej.

  Możliwość stworzenia gabloty z plexi. Możliwość zaprojektowania i wykonania naklejek z logiem firmy. Możliwość stworzenia filmu promocyjnego, przedstawiającego budowę makiety.

 • Obrazy z LEGO®

  Obrazy z LEGO®

  Są to obrazy-mozaiki zbudowane z LEGO®, przedstawiające logo firmowe lub portret, nasi klienci zdobią nimi ściany nowoczesnych salonów sprzedaży i biur. Estetycznie urozmaici także ścianę pokoju dziecięcego w twoim domu. 

  Są to obrazy-mozaiki zbudowane z LEGO®, przedstawiające logo firmowe lub portret, w preferowanych wielkościach od 51,2cm x 38,4cm (skala mała ponad 1000 klocków LEGO®) do 76cm x 64cm (10tysięcy klocków LEGO®). Wystarczy ze przyślesz nam kilka swoich ulubionych zdjęć nasi graficy stworzą wizualizację twojego obrazu dla ciebie i już po 1 miesiącu obraz będzie zdobił ścianę twojego pokoju lub biura (w okresach świątecznym okres może się wydłużyć do 2 miesięcy).

  Przykład Obrazu Mickey kolorowy w najmniejszej skali (51,2cm x 38,4cm) już od 899 PLN wykonana z Klocków LEGO® o łącznej ilości ponad 1000 klocków. Czas oczekiwania to koło 1 miesiąc ( w okresach wzmożonego zapotrzebowania na klocki, oczekiwania może się wydłużyć do 2 miesięcy). Obraz będzie podklejony na usztywniającej podstawie gotowy do zawieszenia na ścianie.

  Cena obrazu zaczyna się od 599PLN zależnie od ilości i dostępności klocków oraz terminu realizacji. Dokładna cena podana jest po stworzeniu wizualizacji.

  Możliwość obicia w ramy. Możliwość stworzenia filmu promocyjnego, przedstawiającego budowę obrazu.

 • Rzeźby – skala rzeczywista LEGO®

  Rzeźby – skala rzeczywista LEGO®

  Są to trój-wymiarowe budowle LEGO®, różnych wielkości. Projekty zazwyczaj samochodów, popiersi, twarzy, mebli i urządzeń kultowych w skali 1:1.Są to makiety w całości ukazujące bryłę przedmiotu lub osoby. Projektowanie jak i sama budowa jest bardzo trudna i czasochłonna. Wielkość i koszt zależą od ilości klocków LEGO® potrzebnych w budowli.

  Takie budowle to prawdziwe perełki i wielkie zaskoczenie dla klientów.

  W cenie makiety także instalacja makiety na terenie Polski. Utwardzenie w razie gdyby makieta miała być transportowana.

  Koszt wizualizacji to 200zł za 1000 klocków. Cena wraz z projektem za 1 sztukę kształtuje zależy od ilości klocków użytych przy budowie. Dokładniejsza cena podana jest po stworzeniu wizualizacji. Przy zamówieniu koszt stworzenia wizualizacji odejmowany jest od kwoty końcowej.

 • Pokazy budowania makiet z klocków LEGO® na żywo

  Pokazy budowania makiet z klocków LEGO® na żywo

  Proponujemy także pokazy, budowania makiet.Proponujemy także pokazy, budowania makiet. W trakcie trwającej kilka dni budowy klienci na żywo zobaczą jak buduje się duże makiety LEGO®. To świetna okazja, aby wykorzystać moc marketingu szeptanego do zainteresowania, dzieci i dorosłych, swoimi produktami.

  W razie zainteresowania proszę o kontakt.

Nasz zespół

Cały nasz zespól uwielbia budować z klocków, a nasza miłość towarzyszy nam odkąd pamiętamy. Mimo to, że nasze prace to kreatywne rodzinne hobby i pasja, to każde zamówienie traktujemy bardzo poważnie i zrobimy wszystko by nasi klienci na całym świecie byli maksymalnie zadowoleni z naszych usług.

 • Mateusz

  MateuszCEO / Founder

  Najważniejsze jest budowanie, bez praktyki nic w życiu nie zbudujesz. Dlatego zanim dorosłem wybudowałem z tysiąc różnych modeli LEGO® począwszy od samochodów, samolotów, statków po całe miasta, by dziś móc budować dla Ciebie.

 • Ania

  AniaCreative Director

  Od kreatywności budowniczego zależy końcowy efekt makiety, aby model mógł zainteresować obserwatorów, musi przekazywać wyraźną informację, a jest to najczęściej: w jakim celu powstała makieta, co przedstawia i czego może nas nauczyć. Dlatego budowa zaczyna się właśnie od Ani Kani, to ona określa końcowy efekt do którego kreatywnie mają doprowadzić architekci.

 • Michał

  MichałProject Manager / bulider

  W dzisiejszych czasach wszystko opiera się na IT dlatego ważną jednostką w naszym zespole jest programista, który wspiera nas swoim ścisłym umysłem. Czuwa nad automatyzacją i programowaniu urządzeń wspomagających naszą pracę.

Nasi klienci

 • Firma Ideo zbudowało z klocków Lego makietę dla sklepu Manami.
 • Mateusz Kustra zbudował makietę Lego dla Azoty Puławy
 • Mateusz Kustra zbudował wszystkie makiety dla Historyland Kraków

Masz pomysł?

Masz pomysł na makietę z klocków, od posiadania jednej z nich dzieli cię tylko 1 klik.

Zbudujmy coś z klocków LEGO®

Klienci o naszych budowlach:

 • Wykonane makiety z Lego, były wysokiej jakości, przygotowane z wysoką starannością. "Grupa Hakuna" stara się spełniać, w miarę możliwości, wszystkie życzenia swoich klientow, nie boi się podejmowania nowych wyzwań. Jest to firma godna polecenia.

  Zakłady Azotowe Puławy SA
 • Można się tu przenieść w sam środek wielkich bitew i wydarzeń, które zmieniły bieg historii, a także zobaczyć imponujące budowle i zabytki z zupełnie innej perspektywy.

  Naszemiasto.pl
 • Grupa Hakuna to firma godna polecenia.

  ZMiGM – Związek Miast i Gmin Morskich